HAKKIMIZDA


Şirket Profili

1990 yılında EPA'dan ROOTGUARD patentinin alınmasıyla hayatına başlayan Geoflow, Rodney Ruskin, Karen Fergison ve Alvaro Sanjines tarafından kuruldu. 40 yıldır sulama sistemleri geliştirme konusunda çalışan ekip, damla sulama sistemini toprak altına indiren teknolojiyi geliştirdi, köklerin suya yürümesinin önüne geçerek, çok önemli bir tarımsal atılımın kapılarını araladı.

Nano - ROOTGUARD teknolojisiyle devrim yaratan Geoflow, hızla dünyanın her köşesine yayıldı. Distribütörlük sistemiyle beş kıtada, onlarca ülkede faaliyetini sürdüren Geoflow, 2014 yılında bir ilke imza atarak Ahmet Attaroğlu öncülüğündeki bir ekiple ortak olma kararı aldı ve Geoflow Türkiye kuruldu.

Amerika dışında bir ülkeye ilk kez kendi ünvanıyla adım atan Geoflow, bu kararı ile Türkiye'de kurduğu GeoflowTR ile Türk tarım sektörüne duyduğu güveni gösteriyor.

Profesyonel Destek

Geoflow Türkiye, kendi geliştirdiği Nano - ROOTGUARD teknolojisine sahip toprak altı damla sulama sisteminin projelendirilmesinden uygulamasına ve sistemin devreye alınma sürecine dek yanınızda yer alarak, tarla ve bahçelerin dönüşümünde başarıyı garanti altına alır. 10 yıl garantiye sahip olan Geoflow toprak altı damla sulama sistemi ile sulama konusunda problemleriniz tarihe gömülür.

Misyon
Çevre duyarlılığına sahip, sürdürülebilir tarım için teknoloji geliştiren bir kuruluş olarak Geoflow Türkiye, üretimi ve teknolojik birikimini tarımsal katma değerin arttırılması için seferber eder.